logo


Zmiany w kartach

Zarząd Podlaskiego Banku Spółdzielczego w Knyszynie informuje,że ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart debetowych.

W celu odblokowania płatności w Internecie należy ustalić wysokość limitu transakcji w Centrali Banku w Knyszynie.   

 

W związku z uruchomieniem od 1 lutego 2015 r. nowego portalu "Kartosfera" dostępnego natronie internetowej www.kartosfera.pl oraz wprowadzeniu zmian w płatnościach internetowych kartą zostały przygotowane dla Państwa materiały informacyjne.

 

1)      Schematy aktywacji nowych usług - obrazujące jak aktywować nowe usługi związane z płatnościami internetowymi kartą.

2)      Podręcznik użytkownika - umożliwiający zapoznanie się z funkcjonalnościami, jakie oferuje portal, a także jak skutecznie poruszać się po portalu. Przewodnik dostępny będzie także od 1 lutego na stronie www.kartosfera.pl

 

Od dnia 01 lutego 2015 portal  www.kartosfera.pl uzyska nowe funkcjonalności:

  1. 3D Secure - funkcjonalność umożliwiająca dodatkowe zabezpieczenie transakcji internetowej poprzez dodatkową identyfikacje właściciela karty przy uzyciu jednorazowego kodu SMS wysyłanego na nr telefonu komórkowego Klienta zarejestrowanego w systemie. Zmiana numeru telefonu będzie mozliwa tylko w placówce Banku. 
  2. Zmiana PIN do karty płatniczej,
  3. Zastrzeżenie karty - trwała zmiana statusu karty w przypadku jej utraty, kradzieży lub sprzeniewierzenia.

Jednocześnie przypominamy iż do prawidłowego korzystania z portalu oraz płatności internetowych z wykorzystaniem technologii 3d secure wymagane jest podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego w placówkach Banku.