Kredyt mieszkaniowy

  • Minimalna kwota kredytu 10 000 zł
  • Okres kredytowania od 5 do 30 lat
  • Oprocentowanie zmienne WIBOR 3M+ 1,5% marży
  • Możliwość kredytowania do 80 % wartości nieruchomości
  • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat
  • Dopuszczalna karencja w spłacie do 24 miesięcy
  • Prowizja od kwoty przyznanego kredytu –  0 % kwoty kredytu

Chcesz zrealizować swoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu? Teraz masz okazję to zrobić w korzystnych warunkach, dzięki naszej promocji na kredyt hipoteczny!

Oferujemy kredyt mieszkaniowy oparty na stawce WIBOR 3M + marża 1,5%, bez dodatkowej prowizji za udzielenie kredytu. To idealna okazja, aby skorzystać z jednej z najniższych stóp procentowych na rynku i zrealizować swoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu.

Promocja trwa do końca września 2023 r., więc masz jeszcze czas, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Dzięki naszemu kredytowi hipotecznemu możesz uzyskać finansowanie nawet do 80% wartości nieruchomości, na maksymalny okres 30 lat.

W naszej ofercie kredytowej znajdziesz także wiele dodatkowych opcji, które pomogą Ci dostosować kredyt do swoich potrzeb. Możesz wybrać między innymi okres karencji w spłacie, stałe lub zmienne raty, a także ubezpieczenia nieruchomości.

Dzięki naszej szerokiej ofercie kredytowej i konkurencyjnym warunkom finansowym, nie musisz się martwić o koszty i zobowiązania związane z kredytem hipotecznym. Z nami możesz spokojnie spełnić swoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu.

Nie czekaj dłużej, skorzystaj z naszej promocji na kredyt hipoteczny oparty na stawce WIBOR 3M + marża 1,5%, bez prowizji i zakończ swoją drogę do posiadania własnego domu lub mieszkania już teraz. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszej oferty kredytowej.

Dla kredytu mieszkaniowego ,,Mój Dom” w wysokości 150.000,00 zł, zaciągniętego na okres 10 lat, spłacanego w 120 równych ratach kapitałowych w kwocie 1.250,00 zł, po uwzględnieniu kosztów: brak prowizji; przy oprocentowaniu zmiennym obliczanym na podstawie aktualnej stopy bazowej WIBOR 3M obowiązującej w Banku (6,90%), powiększonej o marżę Banku w wysokości 1,50 p.p. oprocentowanie na dzień 20.03.2023r wynosi 8,40%; całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę wynosi 213.970,60 zł. Na całkowity koszt kredytu składają się odsetki i prowizja. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 8,73 %.

Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Rate) określa koszt uzyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jest jako  średnia arytmetyczna kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych, stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m. in. na stronie https://gpwbenchmark.pl